PVD Kaplamalı Karbür Endekslenebilir Uçlar Demir Dışı Metal 91.5HRA

Menşe yeri SİHUAN
Marka adı Santon
Sertifika ISO
Model numarası özelleştirilmiş
Min sipariş miktarı 50 PARÇA
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri plastik kutu
Teslim süresi 15-25 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini 2 milyon bir ay
Ürün ayrıntıları
Santon Grade ST1035 Product name High Practicality Indexable Milling Inserts
Surface Treatment precision ground Type Power Tool Parts, Tool parts
Usage external turning insert Hardness 90.4-91.5HRA
Coating CVD PVD Material 100% Virgin Tungsten Carbide
Vurgulamak

PVD Kaplamalı Karbür Endekslenebilir Uçlar

,

Karbür Endekslenebilir Uçlar 91

,

5HRA

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Yüksek Pratiklik Demir Dışı Metal Endekslenebilir Freze Uçları

 

 

Ürün Açıklaması:

 

Eğilme mukavemeti ve tokluk: Yaygın olarak kullanılan semente karbürün eğilme mukavemeti 900 ~ 1500MPa aralığındadır.Metal bağlama fazının içeriği ne kadar yüksek olursa, eğilme mukavemeti de o kadar yüksek olur.Yapıştırıcı içeriği aynı olduğunda, YG (WC-CO) alaşımının mukavemeti, YT (WC-Tic-Co) alaşımından daha yüksektir ve mukavemet, TiC içeriğinin artmasıyla azalır.Semente karbür kırılgan bir malzemedir ve darbe tokluğu oda sıcaklığında yüksek hız çeliğinin sadece 1/30 ~ 1/8'idir.

PVD Kaplamalı Karbür Endekslenebilir Uçlar Demir Dışı Metal 91.5HRA 0

Sınıf Bilgileri:

 

Derviş

Seviye

Performans tipik değeri Özellikler ve Uygulamalar ISO Kodu Eşdeğer Notlar
Yoğunluk (g/cm3) TRS (N/mm2) Sertlik (HRA)
ST1035 14.3-14.55 2800 91.5-92.5 Ekstra ince alt tabaka, yüksek mukavemet, darbeye karşı iyi direnç, titreşim ve aşınma direnci, iyi kırmızı sertlik, gri dökme demir için kaba işleme ve ağır frezeleme, sfero dökme demir, demir dışı metal, metalik olmayan malzemeler için kaba işleme. K k30  

 

Şirket Bilgisi:

 

Chengdu Santon Çimentolu Karbür Co., Ltd., çok çeşitli endüstriler ve uygulamalar için kullanılan çimentolu tungsten karbür (sert metal) ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir.Hem kobalt hem de nikel bağlayıcılarda çok çeşitli sinterlenmiş karbür kaliteleri ve tane boyutları sunuyoruz.Çiziminize göre küçük ve büyük ölçekli karbür ürünler üretebiliriz.Şirket içi teknisyenlerimiz ve uzmanlarımız, 20 yılı aşkın tecrübesi ile bu alanda oldukça kalifiyedir.Semente karbür ürünlerini siz değerli müşterilerine uygun fiyata üreten ve tedarik eden müşteri odaklı, yenilikçi ve değer odaklı bir şirketiz.

Şirket, "kalite güvencesi güveni kazanır, karşılıklı yarar sağlayan işbirliği geleceği kazanır" kurumsal ruhuna, iş felsefesine "kalite sorumluluktan, değer dürüstlükten gelir" ve hizmet felsefesine "Azimli bir şekilde hizmet edin, sadakatle çalışın", üretim ve işleme artık yapılmaz. zor, bırakın SANTON markası güvenilir olsun.

Santon, çeşitli kaplama NC tornalama, kesme, freze bıçakları, kanal açma bıçakları, sermet bıçaklar, parmak frezeler, karbür NC bıçaklar ve çubukların üretimi, araştırılması ve geliştirilmesi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır ve çizimlere ve örneklere göre özelleştirilmiş standart dışı ürünleri kabul etmektedir. , işleme ve imalat endüstrisi için mükemmel takım çözümleri sunmak.

PVD Kaplamalı Karbür Endekslenebilir Uçlar Demir Dışı Metal 91.5HRA 1PVD Kaplamalı Karbür Endekslenebilir Uçlar Demir Dışı Metal 91.5HRA 2

PVD Kaplamalı Karbür Endekslenebilir Uçlar Demir Dışı Metal 91.5HRA 3

 

sertifikalar

 

PVD Kaplamalı Karbür Endekslenebilir Uçlar Demir Dışı Metal 91.5HRA 4

 

SSS

 


PVD Kaplamalı Karbür Endekslenebilir Uçlar Demir Dışı Metal 91.5HRA 5