Tam Parlaklık K20 Titanyum Tungsten Karbür Freze Uçları CVD PVD YG6 Bit

Menşe yeri SİHUAN
Marka adı Santon
Sertifika ISO
Model numarası özelleştirilmiş
Min sipariş miktarı 50 PARÇA
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri plastik kutu
Teslim süresi 15-25 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini 2 milyon bir ay
Ürün ayrıntıları
Seviye K20 Ürün adı Tungsten Karbür Freze Uçları
Kaplama CVD PVD Örnek sipariş Kabul edilebilir
Yüzey tam parlaklık, yarım parlaklık Sertlik 90.4-91.5HRA
Yüzey İşlem kaplanmamış ve kaplanmış Malzeme WC+Co %100 saf hammadde
Vurgulamak

Titanyum Tungsten Karbür Freze Uçları

,

Karbür Freze Uçları CVD PVD

,

CVD PVD YG6 Bit

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Tungsten Karbür Karbürler ve Titanyum Karbürler Karbürler Karbür Freze Uçları

 

 

Sınıf Bilgileri:

 

Santon Sınıfı ISO Sınıfı ANSI Derecesi Fiziksel ve Kimyasal Özellik Performans ve Uygulamalar
Yoğunluk TRS Sertlik
g/cm3 n/mm2 İHD
YG6 K20 C2 14.9 2050 90.5 Yüksek aşınma direnci, daha iyi darbe ve şok direnci.Dökme demirlerin, demir dışı metallerin, alaşımların ve metalik olmayan malzemelerin orta kesme hızında yarı finisajı ve finisajı için uygundur.

 

Ürün Açıklaması:

  

Ana kimyasal bileşime göre karbür kesici takım türleri, semente karbürler, tungsten karbür karbürlere ve titanyum (azot) karbürlere (TiC(N)) karbürlere ayrılabilir.

Semente karbür, yüksek basınçlı kalıplamadan sonra metal karbür (WC TiC TaC NbC vb. gibi) ve metal bağlayıcının (Co Ni Mo, vb. gibi) yüksek sertlik ve yüksek erime noktasının kullanılması ve daha sonra yüksek sıcaklıkta sinterlenmesidir. sıcaklık toz metalurji ürünleri bu nedenle, semente karbür aşınma direncinin sertliği Her ikisi de yüksek ısı direncine sahiptir, yüksek hız çeliğinden çok daha yüksek kesme hızlarına, yüksek işleme verimliliğine izin verir ve sertleştirilmiş çelik gibi sert malzemeleri kesebilir

Tam Parlaklık K20 Titanyum Tungsten Karbür Freze Uçları CVD PVD YG6 Bit 0

 

Sertifikalar:

Tam Parlaklık K20 Titanyum Tungsten Karbür Freze Uçları CVD PVD YG6 Bit 1

Şirket Bilgisi:

 

Santon, çeşitli kaplama NC tornalama, kesme, freze bıçakları, kanal açma bıçakları, sermet bıçaklar, parmak frezeler, karbür NC bıçaklar ve çubukların üretimi, araştırılması ve geliştirilmesi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır ve çizimlere ve örneklere göre özelleştirilmiş standart dışı ürünleri kabul etmektedir. , işleme ve imalat endüstrisi için mükemmel takım çözümleri sunmak.

Şu anda, şirketin dikey bıçak özel malzemelerinin (marka) bağımsız araştırma ve geliştirmesi başlıca şunları içerir: ST1015, SK30XF, ST1020, ST1035, ST1040, ST1045, ST1050, ST2030, ST2031, ST2090;OEM malzemeleri SK231, SK230, SK235, SK410, SK412, vb.'dir, bu malzemeler yalnızca Sandvik, Kenner Metal, Iscar, Shangao ve diğer uluslararası markaların birçok malzemesinin yerini almakla kalmaz ve yerli Xiamen Altın Balıkçıl, Zhuzhou Elmas, Zigong'un yerini başarıyla alır. Çin Seddi ve diğer büyük işletmeler için dikey bıçak özel malzemeleri: YC30S, SC30, YS25, YD201, YL10.2, ZP35, YT798, YT767, SK30UF, vb.

Tam Parlaklık K20 Titanyum Tungsten Karbür Freze Uçları CVD PVD YG6 Bit 2

Tam Parlaklık K20 Titanyum Tungsten Karbür Freze Uçları CVD PVD YG6 Bit 3  Tam Parlaklık K20 Titanyum Tungsten Karbür Freze Uçları CVD PVD YG6 Bit 4

 

SSS:

 

S. Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A. Karbür uçlar üretme ve satma konusunda 10 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S. Ana ürünleriniz nedir?
A. Ana ürünlerimiz arasında semente karbür plakalar, şeritler, boşluklar, testere uçları, jeolojik ve madencilik uçları, lehimli uçlar, değiştirilebilir karbür uçlar, aşınma parçaları, kar küreme uçları, tungsten karbür pimler vb. bulunur.
S. ödeme süresi nedir?
A. Western union, Onetouch, T/T ve L/C'yi kabul ediyoruz.Sevkiyat öncesi veya görüşte BL veya L/C kopyasına karşı % 30% T/T mevduat ve % 70% bakiye.
S. Teslimat süreniz ne olacak?
A. Genellikle üretim için yaklaşık 25 - 30 gün sürer. Ancak yeni kalıplar için, teslim süresi kalıpları açmak için 10 gün daha gerekebilir.Acilen mallara ihtiyacınız varsa, teslimat süresini zorlamaya ve kısaltmaya çalışabiliriz.
S. Minimum sipariş miktarınız (MOQ) nedir?
A. MOQ için sınır yok.Standart dışı ürünler için kalıp ücreti ödenmesi gerekir, ancak daha sonra iade edilebilir.
S. Garantiniz nedir?
C. Tüm ürünlerde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Ürünlerimizden tamamen memnun değilseniz, onları değiştireceğiz veya ücreti iade edeceğiz