Kırmızı Sertlik Talaş Kırma Uçları K40 Dış Karbür Tornalama Uçları

Menşe yeri SİHUAN
Marka adı Santon
Sertifika ISO9001/ISO14001/OHSAS18001
Model numarası özelleştirilmiş
Minimum Order Quantity 50PCS
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri plastik kutu
Teslim süresi 15-25 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini 2 milyon bir ay
Ürün ayrıntıları
Grade K20-K40 Model numarası gelenek
kullanım dış tornalama ucu Material Tungsten Carbide
hardness 90.4-91.5HRA Sample Accettabile
Product Name Red Hardness Chip Breaker Inserts Machinery Test Report Provided
Vurgulamak

Kırmızı Sertlik Talaş Kıran Uçlar

,

Talaş Kıran Uçlar K40

,

K40 Dış Karbür Torna Uçları

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Talaş Kırıcı Uçlar İçin İyi Titreşim ve İyi Kırmızı Sertlik Aşınma

 

 

Ürün Açıklaması:

 

Mozaik tipi: kaynak tipi ve makine klipsi tipine ayrılabilir.Aletin titreşimini azaltmak için alet kol uzunluğu ve çapı büyük olduğunda titreşim azaltma tipi, işleme doğruluğunu artırmak, bu tür aletlerin kullanımı.

Kesici diş malzemesi yüksek hız çeliği veya sert alaşımdır, kesme performansı çok iyidir.Kalıp frezeleme takımı, uç frezeleme takımından geliştirilmiştir.Şaftı düz şaft, düz düz şaft ve radyal ve eksenel besleme için kullanılabilen Mors konik şafta sahiptir.Şimdi, uygulamasında şu anda daha yaygın olarak kullanılan birkaç freze bıçağı tipinde ve daha fazlası, alaşım freze bıçağının rolü çok güçlü, hayatımızda çok iyi bir performans.

 

Sınıf Bilgileri:

 

 

Derviş

Seviye

Yoğunluk(g/cm³) TRS(n/mm²) İHD Performans ve Uygulamalar ISO Kodu Diğer Sınıf Chian
ST1035 14.4 2800 92 Ekstra ince alt tabaka, yüksek mukavemet, darbeye, titreşime ve aşınmaya karşı iyi direnç, iyi kırmızı sertlik, gri dökme demirde kaba işleme ve güçlü frezeleme, sfero dökme demir, demir dışı metal, metalik olmayan malzemelerin kaba işlemesi. K20-K40

ZK30UF

YL10.2

GU20

YG10X

 

 

Şirket Bilgisi:

   

   

Şirket, "kalite güvencesi güveni kazanır, karşılıklı yarar sağlayan işbirliği geleceği kazanır" kurumsal ruhuna, iş felsefesine "kalite sorumluluktan, değer dürüstlükten gelir" ve hizmet felsefesine "Azimli bir şekilde hizmet edin, sadakatle çalışın", üretim ve işleme artık yapılmaz. zor, bırakın SANTON markası güvenilir olsun.

Çeşitli kaplama NC tornalama, kesme, freze bıçakları, kanal açma bıçakları, sermet bıçakları, parmak frezeler, karbür NC bıçaklar ve çubukların üretimi, araştırılması ve geliştirilmesi ve satışı konusunda uzmanlaşmış ve çizimlere ve örneklere göre özelleştirilmiş standart dışı ürünleri kabul eden, işleme ve imalat endüstrisi için mükemmel takım çözümleri sunmak.Kırmızı Sertlik Talaş Kırma Uçları K40 Dış Karbür Tornalama Uçları 0

Kırmızı Sertlik Talaş Kırma Uçları K40 Dış Karbür Tornalama Uçları 1

 

SSS

S. Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A. Karbür uçlar üretme ve satma konusunda 10 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S. Ana ürünleriniz nedir?
A. Ana ürünlerimiz arasında semente karbür plakalar, şeritler, boşluklar, testere uçları, jeolojik ve madencilik uçları, lehimli uçlar, değiştirilebilir karbür uçlar, aşınma parçaları, kar küreme uçları, tungsten karbür pimler vb. bulunur.
S. ödeme süresi nedir?
A. Western union, Onetouch, T/T ve L/C'yi kabul ediyoruz.Sevkiyat öncesi veya görüşte BL veya L/C kopyasına karşı % 30% T/T mevduat ve % 70% bakiye.
S. Teslimat süreniz ne olacak?
A. Genellikle üretim için yaklaşık 25 - 30 gün sürer. Ancak yeni kalıplar için, teslim süresi kalıpları açmak için 10 gün daha gerekebilir.Acilen mallara ihtiyacınız varsa, teslimat süresini zorlamaya ve kısaltmaya çalışabiliriz.
S. Minimum sipariş miktarınız (MOQ) nedir?
A. MOQ için sınır yok.Standart dışı ürünler için kalıp ücreti ödenmesi gerekir, ancak daha sonra iade edilebilir.
S. Garantiniz nedir?
C. Tüm ürünlerde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Ürünlerimizden tamamen memnun değilseniz, onları değiştireceğiz veya ücreti iade edeceğiz
S. Pazarınız nerede?
A. Ürünlerimiz Almanya, Amerika, Meksika, Hindistan, Rusya, Endonezya, Malezya, Bangladeş, Güney Afrika, vb. Ülkelerde popülerdir.