YG6X Ağaç İşleme Karbür Uçlar C3 ANSI İşleme Soğutulmuş Alaşımlı Dökme Demirler

Menşe yeri Çin
Marka adı Santon
Sertifika ISO
Model numarası özelleştirilmiş
Min sipariş miktarı 50 PARÇA
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri İçeride plastik kutular ve dışarıda kartonlar
Teslim süresi 15-25 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini ayda 2 milyon
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Dökme Demirler Ağaç İşleme Karbür Uçlar Seviye K15
Boyut Çeşitli Uygulama Odun kesmek için
Sertlik 89.5-93 Kaplama kaplanmamış
Örnek Kabul edilebilir Malzeme %100 bakire hammadde
Vurgulamak

YG6X Ağaç İşleme Karbür Uçlar

,

Ağaç İşleme Karbür Uçlar C3 ANSI

,

YG6X Kare Planya Bıçakları

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Soğutulmuş Alaşımlı Dökme Demirlerin İşlenmesi Ağaç İşleme Karbür Uçlar

 

 

Ürün Bilgisi:

 

Ağaç işleme hassas planya bir kesme aletidir, küçük bir taşınabilir elektrikli planya aksesuarlarıdır, bıçak elektrikli planya miline monte edilir, elektrikli planya çalışmaya başladığında, şaft yüksek hızda döner, el tipi elektrikli planya, elektrikli planya Ahşap planya işlemeyi elde etmek için, işlenmiş malzemenin yüzeyini pürüzsüz hale getirmek için, ileri geri hareketin üzerindeki işlenmiş malzemeye basın.Planya kesme tahtası, tezgah ayakları, masa ayakları vb.

 

Sınıf Bilgileri:

 

Santon Sınıfı ISO Sınıfı ANSI Derecesi Fiziksel ve Kimyasal Özellik Performans ve Uygulamalar
Yoğunluk TRS Sertlik
g/cm3 n/mm2 İHD
YG6X K15 C3 14.9 1890 91.5 İnce taneli WC alaşımı, YG6'dan daha yüksek aşınma direnci, YG6'ya yakın mukavemet.Soğutulmuş alaşımlı dökme demirlerin ve refrakter alaşımlı çeliklerin işlenmesi ve ayrıca sıradan dökme demirlerin bitirilmesi için uygundur.

 

Şirket Bilgisi:

Şirket, akıllı akıllı üretim ekipmanlarının yerelleştirilmesine yönelik ulusal çağrıya aktif olarak yanıt veriyor.Ürünleri havacılık, 5G, yüksek hızlı demiryolu, büyük gemiler, rüzgar enerjisi, otomobil üretimi, petrol boru hatları ve ağır ekipman gibi kilit endüstrilere uygulanmaktadır.Özellikle havacılık ve uzay alüminyum işleme, 5G özel optik fiber kesme, yüksek hızlı demiryolu tekerleği çevrimiçi onarımı, büyük gemi krank mili frezeleme, rüzgar enerjisi dişlileri, rotor işleme, otomobil motoru silindir kafaları, türbin kabukları ve krank mili frezeleme, Petrol boru hattı işleme için tasarlanmış karbür uçlar akıllı akıllı üretim ekipmanlarının yerelleştirilmesine katkıda bulunarak ithal ürünlerin yerini almak için orta-üst uç seviyede konumlandırılmıştır.İyi bir itibar, mükemmel ürünler ve özel hizmet ile şirket, yurtiçinde ve yurtdışındaki kullanıcılar tarafından derinden güvenilir ve memnuniyetle karşılanmaktadır.

Şirket, akıllı akıllı üretim ekipmanlarının yerelleştirilmesine yönelik ulusal çağrıya aktif olarak yanıt veriyor.Ürünleri havacılık, 5G, yüksek hızlı demiryolu, büyük gemiler, rüzgar enerjisi, otomobil üretimi, petrol boru hatları ve ağır ekipman gibi kilit endüstrilere uygulanmaktadır.

custom made cemented carbide blades

   

 

Sertifikalar:

  YG6X Ağaç İşleme Karbür Uçlar C3 ANSI İşleme Soğutulmuş Alaşımlı Dökme Demirler 1

 

SSS

 

S. Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A. Karbür uçlar üretme ve satma konusunda 10 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S. Ana ürünleriniz nedir?
A. Ana ürünlerimiz arasında semente karbür plakalar, şeritler, boşluklar, testere uçları, jeolojik ve madencilik uçları, lehimli uçlar, değiştirilebilir karbür uçlar, aşınma parçaları, kar küreme uçları, tungsten karbür pimler vb. bulunur.
S. ödeme süresi nedir?
A. Western union, Onetouch, T/T ve L/C'yi kabul ediyoruz.Sevkiyat öncesi veya görüşte BL veya L/C kopyasına karşı % 30% T/T mevduat ve % 70% bakiye.
S. Teslimat süreniz ne olacak?
A. Genellikle üretim için yaklaşık 25 - 30 gün sürer. Ancak yeni kalıplar için, teslim süresi kalıpları açmak için 10 gün daha gerekebilir.Acilen mallara ihtiyacınız varsa, teslimat süresini zorlamaya ve kısaltmaya çalışabiliriz.
S. Minimum sipariş miktarınız (MOQ) nedir?
A. MOQ için sınır yok.Standart dışı ürünler için kalıp ücreti ödenmesi gerekir, ancak daha sonra iade edilebilir.
S. Garantiniz nedir?
C. Tüm ürünlerde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Ürünlerimizden tamamen memnun değilseniz, onları değiştireceğiz veya ücreti iade edeceğiz.
S. Pazarınız nerede?
A. Ürünlerimiz Almanya, Amerika, Meksika, Hindistan, Rusya, Endonezya, Malezya, Bangladeş, Güney Afrika, vb. Ülkelerde popülerdir.