Damgalı Parçalar İçin Yüksek Etkili YT5 CNC Freze Uçları 90.5HRA

Menşe yeri SİHUAN
Marka adı Santon
Sertifika ISO
Model numarası özelleştirilmiş
Min sipariş miktarı 50 PARÇA
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri plastik kutu
Teslim süresi 15-25 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini 2 milyon bir ay
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Alaşımlı Çelik Çimentolu Karbür Uçlar Seviye P30
Örnek Kabul edilebilir Sertlik 90.4-91.5 HRA
Yüzey İşlem kaplanmış Boyut ISO standardı, ayrıca özelleştirilebilir
Kaplama CVD PVD kullanım Dış Tornalama Aracı
Vurgulamak

YT5 CNC Freze Uçları

,

CNC Freze Uçları 90.5HRA

,

YT5 kaplamalı Karbür Uçlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Dövme Damgalı Parçalar Dahil Alaşımlı Çelik Çimentolu Karbür Uçlar

 

 

Sınıf Bilgileri:

 

Santon Sınıfı ISO Sınıfı ANSI Derecesi Fiziksel ve Kimyasal Özellik Performans ve Uygulamalar
Yoğunluk TRS Sertlik
g/cm3 n/mm2 İHD
YT5 P30 C5 12.9 2200 90.5 W-Co-Ti alaşımları arasında en iyi mukavemet, yüksek darbe ve şok direnci, ancak nispeten daha düşük aşınma direnci.Aralıklı kesme sırasında dövme, damgalı parçalar ve dökme demir yüzeyler dahil olmak üzere karbon çeliği ve alaşımlı çeliğin kaba tornalama, kaba planlama ve yarı finiş planlaması için uygundur.

 

Ürün Açıklaması:

   

1. Şirketin kendi bilimsel araştırma ekibi ve farklı sektörlerdeki müşterilerin farklı kalite gereksinimlerini karşılayabilen onlarca yıllık alaşım işleme deneyimi vardır;

2. Sipariş vermeden önce, sizin için daha hedefli, daha uygun ürünleri seçmemiz için uygun olan modeli, işlenmiş malzemeleri ve işleme ortamını belirlemek için belirli ürün modelleri vardır;

3. Örnekler veya sipariş çizimleri sağlayın, lütfen belirli işleme gereksinimlerini işaretleyin, kök salacağız

 

Karbür tornalama takımı kesici uç, Santon tarafından özel uygulamalarınıza uyacak şekilde çeşitli kalitelerde özel olarak üretilebilir.

 

Sertifikalar:

 

 Damgalı Parçalar İçin Yüksek Etkili YT5 CNC Freze Uçları 90.5HRA 0

 

Şirket Bilgisi:

Santon, çiziminize göre küçük ve büyük ölçekli karbür ürünleri üretebilir Hem kobalt hem de nikel bağlayıcılarda eksiksiz bir sinterlenmiş karbür kaliteleri ve tane boyutları yelpazesi sunuyoruz

Biz, imalat yapan müşteri odaklı, yenilikçi ve değer odaklı bir şirketiz. Demiryolları palet/tekerlek işleme uçları, dişli işleme uçları, krank mili işleme uçları vb. gibi özel uygulamalar için genel ISO kesici uçlar, ağaç işleme kesici uçlar, ağır hizmet işleme kesici uçlara odaklanın.

Şirket, "kalite güvencesi güveni kazanır, karşılıklı yarar sağlayan işbirliği geleceği kazanır" kurumsal ruhuna, iş felsefesine "kalite sorumluluktan, değer dürüstlükten gelir" ve hizmet felsefesine "Azimli bir şekilde hizmet edin, sadakatle çalışın", üretim ve işleme artık yapılmaz. zor, bırakın SANTON markası güvenilir olsun.

Damgalı Parçalar İçin Yüksek Etkili YT5 CNC Freze Uçları 90.5HRA 1

SSS:

 

S. Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A. Karbür uçlar üretme ve satma konusunda 10 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S. Ana ürünleriniz nedir?
A. Ana ürünlerimiz arasında semente karbür plakalar, şeritler, boşluklar, testere uçları, jeolojik ve madencilik uçları, lehimli uçlar, değiştirilebilir karbür uçlar, aşınma parçaları, kar küreme uçları, tungsten karbür pimler vb. bulunur.
S. ödeme süresi nedir?
A. Western union, Onetouch, T/T ve L/C'yi kabul ediyoruz.Sevkiyat öncesi veya görüşte BL veya L/C kopyasına karşı % 30% T/T mevduat ve % 70% bakiye.
S. Teslimat süreniz ne olacak?
A. Genellikle üretim için yaklaşık 25 - 30 gün sürer. Ancak yeni kalıplar için, teslim süresi kalıpları açmak için 10 gün daha gerekebilir.Acilen mallara ihtiyacınız varsa, teslimat süresini zorlamaya ve kısaltmaya çalışabiliriz.
S. Minimum sipariş miktarınız (MOQ) nedir?
A. MOQ için sınır yok.Standart dışı ürünler için kalıp ücreti ödenmesi gerekir, ancak daha sonra iade edilebilir.
S. Garantiniz nedir?
C. Tüm ürünlerde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Ürünlerimizden tamamen memnun değilseniz, onları değiştireceğiz veya ücreti iade edeceğiz
S. Pazarınız nerede?
A. Ürünlerimiz Almanya, Amerika, Meksika, Hindistan, Rusya, Endonezya, Malezya, Bangladeş, Güney Afrika, vb. Ülkelerde popülerdir.