CVD Kaplamalı Talaş Kırıcı Uçlar, Yan C5 ANSI ile Yüksek Etkili

Menşe yeri SİHUAN
Marka adı Santon
Sertifika ISO9001/ISO14001/OHSAS18001
Model numarası özelleştirilmiş
Min sipariş miktarı 50 PARÇA
Fiyat Negotiable
Packaging Details plastsc box
Delivery Time 15-25 working days
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini 2 milyon bir ay
Ürün ayrıntıları
Seviye P30 boyut özelleştirilmiş
kullanım Dış Tornalama Aracı Malzeme Tungsten karbür
Kaplama PVD/CVD Örnek sipariş kabul edilebilir
Ürün adı En İyi Mukavemetli Talaş Kırıcı Uçlar Makine Test Raporu Tedarik edilen
Vurgulamak

CVD Kaplamalı Talaş Kırıcı Uçlar

,

Talaş Kırıcı Uçlar C5 ANSI

,

C5 ANSI CVD Kaplamalı Uçlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Yan Talaş Kırıcı Talaş Kırıcı Uçlar ile En İyi Mukavemet Yüksek Darbe

 

 

Ürün Açıklaması:

 

Freze bıçağının tipi çoktur, freze yapısına göre farklı entegrelere ayrılabilir: alet ve tutamak bir arada. Mozaik tipi: kaynak tipi ve makine klipsi tipine ayrılabilir.Aletin titreşimini azaltmak için alet kol uzunluğu ve çapı büyük olduğunda titreşim azaltma tipi, işleme doğruluğunu artırmak, bu tür aletlerin kullanımı.

 

Sınıf Bilgileri:

 

Santon derecesi ISO sınıfı ANSI Derecesi Fiziksel ve kimyasal özellikler Performans ve uygulama
Yoğunluk TRS Sertlik
g/cm3 N/mm2 İHD
YT5 P30 C5 12.9 2200 90.5 W-Co-Ti alaşımları arasında en iyi mukavemet, yüksek darbe ve şok direnci, ancak nispeten daha düşük aşınma direnci.Dövme alaşımlı çelik, damgalı parçalar ve aralıklı kesme sırasında dökme demir yüzeyler dahil olmak üzere karbon çeliğinin kaba yüzey tornalama, kaba planlama ve yarı ince işleme planlaması için uygundur.

 

Şirket Bilgisi:

 

Hem kobalt hem de nikel bağlayıcılarda çok çeşitli sinterlenmiş karbür kaliteleri ve tane boyutları sunuyoruz.Çiziminize göre küçük ve büyük ölçekli karbür ürünler üretebiliriz.

Şirket içi teknisyenlerimiz ve uzmanlarımız, 20 yılı aşkın tecrübesi ile bu alanda oldukça kalifiyedir.Semente karbür ürünlerini siz değerli müşterilerine uygun fiyata üreten ve tedarik eden müşteri odaklı, yenilikçi ve değer odaklı bir şirketiz.

Bağımsız Ar-Ge, tasarım ve üretim konusunda daha güçlü yeteneklere sahip olan şirket, kalite yönetim sistemi ISO9001:2015, çevre yönetimi ISO14001:2015 ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi OHSAS18001:2007 sertifikalı oldu, kullanıcılara satış öncesi, in- teknoloji ve uygulamada satış ve satış sonrası hizmetler.

CVD Kaplamalı Talaş Kırıcı Uçlar, Yan C5 ANSI ile Yüksek Etkili 0

SSS

S. Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A. Karbür uçlar üretme ve satma konusunda 10 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S. Ana ürünleriniz nedir?
A. Ana ürünlerimiz arasında semente karbür plakalar, şeritler, boşluklar, testere uçları, jeolojik ve madencilik uçları, lehimli uçlar, değiştirilebilir karbür uçlar, aşınma parçaları, kar küreme uçları, tungsten karbür pimler vb. bulunur.
S. ödeme süresi nedir?
A. Western union, Onetouch, T/T ve L/C'yi kabul ediyoruz.Sevkiyat öncesi veya görüşte BL veya L/C kopyasına karşı % 30% T/T mevduat ve % 70% bakiye.
S. Teslimat süreniz ne olacak?
A. Genellikle üretim için yaklaşık 25 - 30 gün sürer. Ancak yeni kalıplar için, teslim süresi kalıpları açmak için 10 gün daha gerekebilir.Acilen mallara ihtiyacınız varsa, teslimat süresini zorlamaya ve kısaltmaya çalışabiliriz.
S. Minimum sipariş miktarınız (MOQ) nedir?
A. MOQ için sınır yok.Standart dışı ürünler için kalıp ücreti ödenmesi gerekir, ancak daha sonra iade edilebilir.
S. Garantiniz nedir?
C. Tüm ürünlerde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Ürünlerimizden tamamen memnun değilseniz, onları değiştireceğiz veya ücreti iade edeceğiz
S. Pazarınız nerede?
A. Ürünlerimiz Almanya, Amerika, Meksika, Hindistan, Rusya, Endonezya, Malezya, Bangladeş, Güney Afrika, vb. Ülkelerde popülerdir.