Expo iş fırsatları arayacak ve Parti ve hükümet heyetleri ve iş heyetlerini Şangay'a düzenleyecek.

November 6, 2023
hakkında en son şirket haberleri Expo iş fırsatları arayacak ve Parti ve hükümet heyetleri ve iş heyetlerini Şangay'a düzenleyecek.

5 Kasım'da 6. Çin Uluslararası İthalat Fuarı Şangay'da açılacak.Dünyanın her yerinden alıcılar ve endüstri profesyonelleri burada toplanıp işbirliği ve karşılıklı etkileşim hakkında konuşacaklar.. The reporter learned from Shuangliu District that Shuangliu District will organize nearly 80 people from 19 units of the Party and government delegation to participate in the sixth China International Import Expo, yatırım çekmek için bir dizi etkinlik yürütmek ve iş fırsatları bulmak için Expo'ya gitmek için 60'tan fazla işletmeyi organize edecek.

hakkında en son şirket haberleri Expo iş fırsatları arayacak ve Parti ve hükümet heyetleri ve iş heyetlerini Şangay'a düzenleyecek.  0

"Ekspo sırasında, Shuangliu Bölgesi'nin departmanları, bölge Parti Komitesi ve bölge hükümetini politika ve programları ile birlikte kilit hedef işletmeleri ziyaret etmeye davet edecekler.Hızlı proje müzakerelerini teşvik etmek, ve endüstriyel konumlandırmaya göre yatırım ekipleri kurarak, ekipman üretimi, inovasyon inkubasyonu, hizmet ticareti alanındaki katılımcıların listesini taradılar.ve tıbbi ekipman öncedenSitesi Danaher (Şanghay), Guangzhou Ouhua International, Reed Exhibitions (Çin) yatırımı ile doğru bir şekilde bağlantılı,Boehringer Ingelheim (Çin) yatırım ve diğer sergileyiciler önde gelen şirketler, işletmelerin yatırım niyetini öğrenmek, daha fazla yüksek kaliteli işletmeyi ve projenin Shuangliu'ya yerleşmesini çekmek. "

 

Chengdu Santon Cemented Carbide Co., LTD.'nin genel müdürü Yan Min, işletmeler için,Expo, iş görüşlerini genişletmek ve "tanıtım" ve "çıkış" hızını artırmak için iyi bir fırsattır., endüstride ekipman üretimi ile ilgili yeni malzemelerin araştırılması ve geliştirilmesi ve ilgili pazar alanı hakkında en son bilgiyi elde etmeyi umuyor.Yüksek performanslı sementli karbid frezeleme ürünlerinin uluslararasılaşması süreci için sağlam bir temel oluşturmak.

Kaynak: Chengdu Daily Jinguan News