ISO Çimentolu Karbür Uçlar C6

Menşe yeri Çin
Marka adı Santon
Sertifika ISO
Model numarası ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR
Min sipariş miktarı 50 PARÇA
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri İçeride plastik kutular ve dışarıda kartonlar
Teslim süresi 15-25 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini ayda 2 milyon
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Sinterlenmiş Karbür Uçların Kaba İşleme Kaplama CVD/PVD
Yüzey İşlem Hassas Zemin Örnek Kabul edilebilir
Seviye P10~P25 ANSI Derecesi C7~C6
kullanım Dış Tornalama Aracı Boyut ISO standardı, ayrıca özelleştirilebilir
Vurgulamak

ISO Çimentolu Karbür Uçlar

,

C6 Çimentolu Karbür Uçlar

,

ISO C6 Karbür Uçlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Paslanmaz Çelik Çimentolu Karbür Uçların Kaba İşleme ve Sürekli İşleme

 

 

Ürün Açıklaması:

Bıçağın kullanımı sırasında bir vida kırılır veya sıkışırsa, bıçak oluğunun hassasiyetine zarar vermemek için vidayı bıçağı kırarak çıkarmayın.Vidayı onarmak için aşağıdaki yöntemlerin kullanılması önerilir.

1. Vidanın başında bir yazı tipi çentiği yapmak için küçük bir zımba kullanın ve ardından vidayı gevşetmek için saat yönünün tersine yavaş yavaş aşağı doğru itin.

2. Vida ciddi şekilde hasar görmüşse veya bıçak gövdesinde vida kırılmışsa, vidayı delmek için elektrikli darbe makinesi kullanılabilir

  

Sınıf Bilgileri:

 

Santon Sınıfı ISO Sınıfı ANSI Derecesi Performans ve Uygulamalar
ST2415 P10~P25 C7~C6 PVD kaplama, gri siyah renk.CrTiAIN kaplama ile birlikte iyi aşınma direnci ve tokluk kenar matrisi.Yüksek çekme dayanımlı çelik ve dökme çeliklerin finisajı ve yarı finisajı için özellikle uygundur.

 

Şirket Bilgisi:

 

Sonton, 2007'den beri müşterilerine üstün kaliteli karbür ürünler sunmaya kendini adamıştır.112 çalışanı, gelişmiş kendi üretim tesisi ve karbür bağlama teknolojisi ile - Parafin bağlayıcı.

Çeşitli kaplama NC tornalama, kesme, freze bıçakları, kanal açma bıçakları, sermet bıçakları, parmak frezeler, karbür NC bıçaklar ve çubukların üretimi, araştırılması ve geliştirilmesi ve satışı konusunda uzmanlaşmış ve çizimlere ve örneklere göre özelleştirilmiş standart dışı ürünleri kabul eden, işleme ve imalat endüstrisi için mükemmel takım çözümleri sunmak.

Bağımsız Ar-Ge, tasarım ve üretim konusunda daha güçlü yeteneklere sahip olan şirket, kalite yönetim sistemi ISO9001:2015, çevre yönetimi ISO14001:2015 ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi OHSAS18001:2007 sertifikalı oldu, kullanıcılara satış öncesi, in- teknoloji ve uygulamada satış ve satış sonrası hizmetler.

 

 

ISO Çimentolu Karbür Uçlar C6 0

  

Sertifikalar:

 ISO Çimentolu Karbür Uçlar C6 1

SSS:

 

S. Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A. Karbür uçlar üretme ve satma konusunda 10 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S. Ana ürünleriniz nedir?
A. Ana ürünlerimiz arasında semente karbür plakalar, şeritler, boşluklar, testere uçları, jeolojik ve madencilik uçları, lehimli uçlar, değiştirilebilir karbür uçlar, aşınma parçaları, kar küreme uçları, tungsten karbür pimler vb. bulunur.
S. ödeme süresi nedir?
A. Western union, Onetouch, T/T ve L/C'yi kabul ediyoruz.Sevkiyat öncesi veya görüşte BL veya L/C kopyasına karşı % 30% T/T mevduat ve % 70% bakiye.
S. Teslimat süreniz ne olacak?
A. Genellikle üretim için yaklaşık 25 - 30 gün sürer. Ancak yeni kalıplar için, teslim süresi kalıpları açmak için 10 gün daha gerekebilir.Acilen mallara ihtiyacınız varsa, teslimat süresini zorlamaya ve kısaltmaya çalışabiliriz.
S. Minimum sipariş miktarınız (MOQ) nedir?
A. MOQ için sınır yok.Standart dışı ürünler için kalıp ücreti ödenmesi gerekir, ancak daha sonra iade edilebilir.
S. Garantiniz nedir?
C. Tüm ürünlerde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Ürünlerimizden tamamen memnun değilseniz, onları değiştireceğiz veya ücreti iade edeceğiz
S. Pazarınız nerede?
A. Ürünlerimiz Almanya, Amerika, Meksika, Hindistan, Rusya, Endonezya, Malezya, Bangladeş, Güney Afrika, vb. Ülkelerde popülerdir.